Vynovený pavilón v kúpeľnom hoteli Pro Patria v Piešťanoch prinesie trojhviezdičkový komfort

image_pdfimage_print

Kúpele Piešťany patria už viac ako 100 rokov k popredným európskym kúpeľom v liečbe ochorení pohybového aparátu spojených s bolesťami napríklad chrbta alebo kĺbov, reumatizmu a nervového systému. Unikátne prírodné zdroje, ktorými sú liečivé sírne bahno a termálna minerálna voda, sú preslávené svojimi blahodarnými účinkami ako na Slovensku, tak aj po celom svete.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


Pre zvýšenie kvality služieb a spokojnosti hostí kúpele postupne investujú do renovácie a modernizácie priestorov ubytovania.

Rozsiahla rekonštrukcia pavilónu J v kúpeľnom hoteli Pro Patria** prebieha od 11. marca do 30. júna 2015 a z pôvodnej stavebnej konštrukcie ostanú len obvodové múry.

Rekonštruovaná plocha predstavuje 670 m2 úžitkovej plochy. V rámci rekonštrukcie bude pavilón vybavený úplne novou dispozíciou a kompletne novým zariadením interiéru.

PPA_pavilon_J_izba

Pavilón J bude mať po novom tri nadzemné podlažia s výťahom a poskytne klientom ubytovanie v trojhviezdičkovom štandarde. Ubytovacia kapacita kúpeľného hotela sa rozšíri o 14 dvojposteľových izieb.

Nakoľko sa jedná o samostatný pavilón, rekonštrukcia žiadnym spôsobom neovplyvní chod kúpeľného hotela Pro Patria**.

Počas schvaľovacieho procesu ako i počas samotnej realizácie Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. rešpektujú všetky požiadavky legislatívy, stavebného úradu ako aj požiadavky pamiatkového úradu v Trnave.

„Veríme, že modernizácia a zvýšenie kvality ubytovania v kúpeľnom hoteli Pro Patria** sa u hostí stretne s pozitívnou odozvou. Spokojnosť našich klientov je pre nás kľúčová. Som veľmi rád, že vďaka tejto investícií si naši klienti budú môcť ešte viac vychutnať pobyt v Kúpeľoch Piešťany a dopriať si ešte väčšie pohodlie.“, uviedol Ing. Viliam Mikuláš, finančný riaditeľ Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany a.s.

 

(Zdroj: Tlačová správa / www.piestany.danubiushotels.sk)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také: