Slávnostné otvorenie letnej kúpeľnej sezóny 2015 v Piešťanoch

image_pdfimage_print

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny – najvýznamnejšia udalosť kultúrneho života Piešťan, ktorou sa už od roku 1992 oficiálne zahajuje letná sezóna v najznámejšom slovenskom kúpeľnom meste, sa nezadržiteľne blíži. V tomto roku pripadá tradičný termín, t.j. prvý júnový víkend, na dátum 5. – 7. júna 2015.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.euSlávnosť s bohatým kultúrnym programom,  ktorý prebieha tradične v sobotu počas celého dňa. Neodmysliteľnou súčasťou je slávnostné požehnanie prameňov na Kúpeľnom ostrove, sprievod mestom a oficiálne zahájenie pred Domom umenia. Od popoludnia až do neskorých večerných hodín prebieha množstvo vystúpení a koncertov v Hudobnom pavilóne v mestskom parku. Chýbať nemôžu ani stánky s občerstvením, remeselníckymi výrobkami, hračkami a podobne. Okrem hlavného programu prebieha počas tohto víkendu na území mesta i mnoho sprievodných podujatí.

olks_2015

Môžete tešiť napríklad na Duo Kamelie, 3D Band, sólistu Opery SND Bratislava Daniela Čapkoviča, tanečnú skupinu Mario Lopez Dance Company, dievčenský salónny orchester Afrodité, Sisu Sklovskú, Karolínu Beňačkovú, Richarda Rikkona, Zuzanu Smatanovú s kapelou, Hex, rodinu Hlbockých, spevácku skupinu Povoja, folklórne súbory Krakovienka, Povoja, Žito a Ľudovú hudbu Petra Obucha. Samozrejmosťou bude množstvo sprievodných výstav a atrakcií. Konať sa budú i preteky dračích lodí O pohár primátora.

 

(Zdroj: www.pic-piestany.sk)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také: