Škoda zverejnila ceny nového modelu Fabia Combi, s ktorými štartuje na slovenskom trhu

image_pdfimage_print

BRATISLAVA – ŠKODA AUTO štartuje predaj tretej generácie obľúbeného modelu ŠKODA Fabia Combi na slovenskom trhu. K dispozícii bude v porovnaní s verziou hatchback s príplatkom iba 550 € vrátane strešného nosiča. Cena automobilu so 4-ročnou zárukou vo výbave Active s benzínovým motorom 1,0 MPI/55 kW začína od 10 090 €.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


Výhodné akčné pakety PLUS s bohatou výbavou získajú zákazníci v cene 199 €. Záujemcovia sa mohli s novým modelom zoznámiť u autorizovaných predajcov ŠKODA AUTO od 5. do 7. februára a získať reklamné predmety z kolekcie ŠKODA či vyhrať model Fabia Combi až na tri mesiace.

Jeden z najkrajších modelov

„Iba niekoľko týždňov po uvedení novej Fabie prinášame slovenským zákazníkom tento obľúbený model vo verzii kombi. Nová Fabia Combi je jedným z najkrajších modelov značky ŠKODA, ponúka pokrokovú techniku, nové úsporné motory a vynikajúci pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Spolu s najlepšou ponukou vnútorného priestoru vo svojej triede uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú praktický a súčasne emocionálny automobil,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

nova_skoda-fabia-combi-biela-white

Cena novinky vo výbave Active s benzínovým motorom 1,0 MPI/55 kW začína na sume 10 090 € a obsahuje okrem iného strešný nosič, 6 airbagov, elektronickú uzávierku diferenciálu XDS +, stabilizačný systém ESC s multikolíznou brzdou, rádio BLUES, tónované sklá alebo centrálne zamykanie. Štandardom pre všetky motorizácie je systém Štart-Stop a rekuperácia brzdnej energie. Pre všetky výbavové stupne je k dispozícii mimoriadne výhodný paket PLUS v cene 199 €.

Pre výbavu Active obsahuje tento paket v hodnote 1 606 € aj manuálnu klimatizáciu, diaľkové ovládanie centrálneho zamykania, elektricky ovládané predné okná, elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá lakované vo farbe karosérie.

Na model ŠKODA Fabia Combi budú autorizovaní partneri ŠKODA poskytovať 4-ročnú záruku.

Nová Fabia Combi je k dispozícii aj vo vyšších výbavových stupňoch AmbitionStyle, ku ktorým je taktiež možno objednať výhodný paket PLUS v cene 199 €.

Nad rámec základnej výbavy Active pridáva verzia Ambition okrem iného: manuálnu klimatizáciu, projektorové svetlomety s LED denným svietením, rádio SWING s 5″ farebnou dotykovou obrazovkou, Speedlimiter (obmedzovač rýchlosti), elektricky ovládané okná vpredu, elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá, predné hmlové svetlomety a diaľkové ovládanie centrálneho zamykania.

Úspornejšie benzínové aj dieselové motory

Najvyššia výbava Style je navyše bohatšia o rádio BOLERO s 6,5″ farebným dotykovým displejom, Front Assistant (systém sledovania odstupu od vpredu idúcich vozidiel vrátane automatického spomaľovania a brzdenia), 15″ kolesá z ľahkej zliatiny, Rain-Light Assistant (svetelný a dažďový senzor), trojramenný multifunkčný kožený volant pre ovládanie rádia a telefónu, bezkľúčové štartovanie, vyhrievané sedadlá alebo rozhranie MirrorLink™. Stupne výbavy Ambition a Style možno rozšíriť o ďalšie pakety s množstvom doplnkovej výbavy.

Slovenskí zákazníci získajú tretiu generáciu vozidiel ŠKODA Fabia Combi s novými benzínovými a dieselovými motormi, ktoré sú o 17 % úspornejšie a spĺňajú emisnú normu EU 6. K dispozícii je benzínový trojvalec 1,0 MPI s výkonom 55 kW (75 k), benzínový preplňovaný štvorvalec 1,2 TSI vo variantoch 66 kW (90 k) a 81 kW (110k) a dieselový trojvalec 1,4 TDI vo variantoch 66 kW (90 k) a 77 kW (105k).

Väčší interiér

Pri kompaktných vonkajších rozmeroch nastavuje ŠKODA Fabia Combi nové meradlá svojho segmentu v ponuke priestoru, ktorého je dostatok až pre päť cestujúcich a ich batožinu. Interiér vozidla narástol ako do šírky (plus 21 mm), tak do dĺžky (plus 8 mm). S objemom 530 litrov je batožinový priestor najväčší vo svojom segmente. Po sklopení zadných sedadiel sa objem zväčší až na 1 395 litrov a do interiéru sa dajú umiestniť aj predmety dlhé až 1,55 m.

nova_skoda-fabia-combi-1

Nová ŠKODA Fabia Combi poskytuje možnosť jednoduchého prepojenia vozidla a smartfónu pomocou technológie MirrorLink™. Tá umožňuje zobrazenie a obsluhu vybraných aplikácií smartfónu na obrazovke infotainmentu Bolero. Fabia Combi navyše podporuje aj rozhranie SmartGate, pomocou ktorého je možné zobrazovať, ukladať a používať určité dáta vozidla pomocou špeciálnych aplikácií v smartfóne.

Úplne novo koncipované sú systémy infotainmentu pre tretiu generáciu modelu Fabia Combi. Technika vychádza z takzvanej modulárnej stavebnice infotainmentu (MIB) a umožňuje rad atraktívnych funkcií, ktoré sú v tomto segmente doslova priekopnícke. Zákazník má na výber štyri infotainment systémy, najvyšší z nich ponúkne displej, ktorý rozpozná viac dotykov naraz. Radí sa medzi ne aj napevno zabudovaný radio-navigačný systém Amundsen.

Prvýkrát možno tento model získať so systémom bezkľúčového odomykania, štartovania a zamykania KESSY (Keyless-Entry-Start-and-Exit-System). Premiéru slávi tiež signalizácia vzdialenosti pri parkovaní vpredu aj vzadu, elektromechanický posilňovač riadenia C-EPS (Column-Electric Power Steering), panoramatická presklená strecha. Nová ŠKODA Fabia Combi môže byť na želanie vybavená variabilnou medzipodlahou v batožinovom priestore.

Príďte sa zoznámiť s novým modelom ŠKODA Fabia Combi k vášmu najbližšiemu autorizovanému predajcovi ŠKODA AUTO od 5. do 7. februára a získajte reklamné predmety z kolekcie ŠKODA. Zároveň budete mať možnosť vyhrať nový model Fabia Combi až na tri mesiace.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Roman Rajtár, PR manager, ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.
Roman.rajtar@skoda-auto.sk; +421 904 701 339

ŠKODA AUTO
je jedna z najstarších automobiliek na svete. Od roku 1895 sa v sídle spoločnosti v Mladej Boleslavi vyrábali najprv bicykle, čoskoro nasledovali aj motocykle a automobily, má v súčasnosti sedem modelových radov osobných automobilov: Citigo, Fabia, Roomster/Praktik, Rapid, Octavia, Yeti a Superb, v roku 2014 dodala zákazníkom, prvýkrát v jednom kalendárnom roku, celosvetovo viac ako 1 milión vozidiel, od roku 1991 patrí pod Volkswagen, jeden z globálne najúspešnejších automobilových koncernov. ŠKODA v koncernovom zväzku samostatne vyrába a vyvíja okrem vozidiel aj komponenty ako motory a prevodovky, prevádzkuje tri výrobné závody v Českej republike; vyrába v Číne, Rusku, na Slovensku a v Indii väčšinou prostredníctvom koncernových partnerstiev, ďalej tiež na Ukrajine a v Kazachstane v spolupráci s lokálnymi partnermi, zamestnáva celosvetovo približne 25 800 pracovníkov a je aktívna na viac ako 100 trhoch.

 

(Zdroj: tlacovasprava.sk)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také:

 

NAJ.sk