Přednáška – “Za tajemstvím Karlových Varů”

image_pdfimage_print

Dne 16. června 2015 od 15.00 hod. se koná v Městské knihovně v Kutné Hoře ( Kutná Hora vnitřní město, Husova ul. 14) přednáška “Za tajemstvím Karlových Varů”. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


(Knížka: Janoštíková, Běla: Za tajemstvím Karlových Varů. ISBN 978-80-260-5410-8)

Autorka Běla Janoštíková se narodila a žije v Praze. Vystudovala filosofickou fakultu University Karlovy. Publikuje články, překlady a krátké texty.

Je autorkou knížek:
Za kouzlem Turecka, (2007) ( Cestopisná knížka přibližuje zajímavosti a krásy Turecka); Za sluncem japonské vlajky, (2008) (Cestopisné črty reflektující pobyt autorky v Japonsku); Jenom pár hadříků, (2010) (Knížka o módě a oděvu, jejich historii i současnosti); Průmysl: příběhy z historie, (2011) (Čtivá pojednání o důležitých odvětvích průmyslu).

tajemstvi karlovych varu

Kromě psaní se věnuje nakladatelské a vědecké práci.

 

(Zdroj: Autorka p. Běla Janoštíková, kultura21.cz)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také: