Nové díly Znamení koně jsou o lásce ke koním, ale také o tvrdém byznysu

image_pdfimage_print

Seriál České televize z prostředí koňské farmy a dostihů Znamení koně pokračuje druhou sérií. Třináct nových dílů natočilo brněnské studio ve Filmových ateliérech Zlín. ČT1 je vysílá od 16. ledna 2015 vždy v pátek od 20 hodin. Hrají Tereza Voříšková, Igor Bareš, Vilma Cibulková, Valérie Zawadská, Richard Krajčo, Boleslav Polívka, Oldřich Navrátil a další. Režie Milan Cieslar.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


S dějovým odstupem tří let se diváci opět setkají s koňáky a obyvateli farem na Slunečné hoře a na Svatém Hubertu. „Jsem přesvědčený, že i ve druhé řadě se nám podařilo dobře skloubit prostředí dostihového sportu s atraktivní rodinnou podívanou. Divákům nabídneme další osudy lidí, kteří koním zcela propadli a jsou schopni kvůli nim obětovat prakticky všechno,“ říká kreativní producent David Ziegelbauer, v jehož tvůrčí producentské skupině seriál vznikl a dodává: „Každý režisér vám řekne, že natáčení scén se zvířaty je jedna z nejobtížnějších disciplín. A tady těch zvířat bylo opravdu hodně. Možná víc, než hodně. Milan Cieslar se ale úkolu chopil na výbornou a podařilo se mu u diváka vytvořit pocit realistického života jedné z dostihových stájí, kde koně netvoří jen vhodnou seriálovou kulisu, ale jsou jeho kompaktní součástí.“

Znamení koně II

Vedle dobře známých hrdinů se v nových dílech objevují postavy nové, například Adam Mlynář, kterého hraje Jan Zadražil či investor Bohdan Drha v podání Miroslava Donutila. „Byl jsem rád, že jsem se mohl setkat třeba i s někým, s kým jsem ještě nepracoval, jako byl David Matásek, kterého si vážím,“ komentuje výběr herců režisér Milan Cieslar a dodává: „Ale i další nové tváře jako třeba Francouz David Bowles musely dokázat, že mají mě i divákům co nabídnout. Na herce jsem mimořádně náročný.“

Nových 13 dílů seriálu natáčel režisér Milan Cieslar od září 2013 do června 2014 mimo jiné na závodišti v Pardubicích, v hřebčínu Napajedla, ve Slušovicích, na zámku v Hošticích, v Luhačovicích, v ateliérech ve Zlíně a na dalších místech Zlínského kraje.

Hana Orošová, tisková mluvčí TS Brno

 

(Zdroj: ceskatelevize.cz)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také:

 

NAJ.sk