Na TV Joj štartuje seriál Divoké kone. Má byť o level lepší a krajší ako všetko, čo tu bolo doteraz

image_pdfimage_print

BRATISLAVA – „Minulosť ťa dobehne.“ Tak znie claim novej rodinnej ságy Divoké kone.  Seriál začne televízia JOJ vysielať od 5. januára 2015, štyri krát do týždňa  o 20:20.  Diváci sa môžu tešiť na pútavý dej, skvelých hercov, nádherné kone a epické prostredie slovenskej prírody, v ktorej sa seriál nakrúca.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


Rodinná sága Divoké kone má byť vizuálne najkrajším a realizačne najvýpravnejším seriálom, aký sa na slovenskom televíznom trhu doteraz vysielal. Zárukou úspechu je tvorivý tím, ktorý vedie kreatívna producentka Danica Haláková, výkonný producent Palo Polner a režisér Braňo Mišík.

„Moje očakávania sú jednoznačné – chceme, aby sa seriál ľuďom páčil. Prinesieme na obrazovky znova niečo nové, čo je o level lepšie, väčšie, krajšie a slovenskejšie ako doterajšie projekty. Som rada, že mi televízia JOJ umožnila pracovať so skvelým tímom a že môžem priniesť ľuďom seriál, aký som vždy túžila robiť. Kone sú celý môj život srdcová záležitosť, mám aj svoje vlastné. Koňmi som „nakazila“ už veľa ľudí a verím, že aj vďaka ságe Divoké kone ich nakazím ešte viac,“ teší sa Danica Haláková, kreatívna producentka seriálu.

divoke-kone-joj

„V JOJ Group tešíme na rok 2015 najmä preto, že prinesieme divákom novú, atraktívnu a kvalitnú programovú ponuku. Prvou z noviniek bude rodinný seriál Divoké kone, ktorý je robený nielen s profesionálnym prístupom, ale aj so srdcom a je to na ňom vidieť,“  generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Seriál Divoké kone sa začal nakrúcať už v júni 2014. V týchto dňoch majú tvorcovia za sebou približne 120 filmových dní v špeciálne vyberaných lokáciách, v jazdeckej škole, na statku v Miloslavove, v nádherných prírodných exteriéroch, aj  v očarujúcom prostredí malebného mlyna v Malých Karpatoch.

Filmovacie štúdio s interiérmi je postavené v Bratislave.

Kone sú živou a dynamickou súčasťou príbehu, nielen jeho kulisou. Vzhľadom na náročnosť mnohých epických záberov, v ktorých postavy jazdia na koňoch, využívajú tvorcovia počas nakrúcania umenie profesionálnych dablérov – kaskadérov.

divoke-kone-logo-jojSeriálové kone zo stajne Moniky Fišerovej sú špeciálne trénované na prácu pred kamerou, spolupracovali už na mnohých domácich, ale aj zahraničných produkciách a filmových projektoch.

Hudba takisto umocňuje všetky emócie a príbehy seriálových hrdinov. Ústrednú skladbu seriálu, ktorú naspievali Mária Čírová a Peter Bažík, zložil a nahral producent Tomi Popovič.

Nová rodinná sága Divoké kone si nepochybne získa srdcia slovenských divákov vďaka svojmu pútavému príbehu, ohromujúcej výprave, vizuálnej dynamike a pestrosti postáv zo života, ktoré stvárňujú tí najlepší slovenskí herci. Medzi nich jednoznačne patria také osobnosti ako Leopold Haverl, Ivan Romančík, Anna Javorková, Marián Slovák, Eva Landlová, Pavel Višňovský, Ivan Tuli Vojtek, Juraj Kemka, Alena Ďuránová, Róbert Halák, Marko Igonda, Lujza Garajová Schrameková a mnohí ďalší.

Kontakt pre médiá:
Katarína Nosková, PR JOJ Group, noskova@joj.sk, tel.: +421 915 571 133

 

(Zdroj: tlacovasprava.sk)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také:

 

NAJ.sk