Jak vybrat parfém?

image_pdfimage_print

Praha – Jednou ze základních lidských vlastností je soudit ostatních podle jejich vzezření. Při jednání s druhým člověkem jsou ve střehu všechny naše smysly, které sbírají a vyhodnocují jednotlivé detaily a sestavují z nich celkový obraz. Snad právě proto správně zvolený parfém nejen zvýrazní Vaši krásu, ale také vzbudí sympatie u druhých osob.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


Rozdíl mezi toaletní vodou, parfémovanou vodou a parfémem

Koncentrace vonných látek:

Parfém má nejvíce vonných látek 15 – 30%, vydrží tak nejdéle vonět. Nanášet se má na místa, kde pulzuje krev (za uši, na vnitřní stranu zápěstí). Parfémovaná voda má méně vonných látek než parfém cca 8 – 15%. Toaletní voda má nejméně vonných látek – jen 3 – 5%, proto ji musíte nanášet několikrát denně.

Jak vybrat parfém

Vrstvení vůně

Pokud chcete vonět co nejdéle, svou vůni tzv. vrstvěte – používejte více přípravků jedné značky a jedné řady (sprchový gel, tělové mléko, deodorant, toaletní vodu apod.) Nikdy nepoužívejte různé vůně najednou – může dojít k disharmonii, která může vyvolat nepříjemný dojem.

Výběr parfému

Záleží především na vkusu každé ženy. Navíc na každé ženě může stejný parfém vonět zcela jinak – vždy záleží na tělesném pachu každé ženy. Parfém byste si tedy měli vyzkoušet především na své kůži – nespokojte se s testovacími papírky. Vždy testujte jen jeden parfém. Po aplikaci vyčkejte několik minut, dokud parfém nesplyne s kůží. Pro lepší rozlišení se doporučuje mezi jednotlivým testováním přivonět k zrnkové kávě. Dost také záleží na počasí a ročním období. K jaru pokud letu se hodí spíše lehké, svěží, květinové nebo ovocné parfémy. V zimě jsou vhodnější kořeněnější a rafinovanější vůně.

Další možnosti podle čeho vybrat ten správný parfém – podle typu ženy, barvy jejich očí, vlasů nebo podle jejich temperamentu apod. Ale i zde platí pravidlo, že každá žena je tvor jedinečný, proto se ani jedna nedá zaškatulkovat. Pokud i přesto chcete ženu překvapit, je dobré vycházet z vůní, které již používala – zapamatujte si jejich značky. Kvalifikované prodavačky ve specializovaných prodejnách Vám pak určitě dokážou poradit.