CPI Hotels rozšířila portfolio čtyřhvězdičkových hotelů

image_pdfimage_print

Největší česká hotelová skupina CPI Hotels rozšířila své portfolio, od 1. ledna 2016 převzala provoz bývalého pražského Mariott Executive Apartments v Tůních a od začátku prosince nově provozuje  Starlight Suiten Hotel v Budapešti. Hotely rozšíří aktivity společnosti na poli čtyřhvězdičkových hotelů, Mariott Executive Apartments byl pod jménem Mamaison Hotel Downtown Prague začleněn pod značku Mamaison Hotels & Residences, pod kterou výhledově bude zařazen i Starlight Suiten Hotel v Budapešti.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


 

„Nové hotely jsou v souladu s naší obchodní strategií rozvoje byznysu hotelů vyšší střední třídy, která se nám dlouhodobě vyplácí. Na rozšíření značky Mamaison, která zaštiťuje zejména hotely apartmánového typu, se soustředíme i v budoucnu. Nezapomínáme ale ani na značku Clarion Hotels, která je vlajkovou lodí našeho portfolia, příležitost vidíme v Praze i dalších krajských městech.“, uvedl Jan Kratina, generální ředitel a předseda představenstva CPI Hotels.

 

Downtown_Exterior_night

 

Společnost akvizicí navýšila svoje portfolio na 28 hotelů, které provozuje v Čechách, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rusku. Počtem 8000 lůžek a 10 800 konferenčních míst upevnila svoji pozici na čele největších českých hotelových společností. „Kromě posilování portfolia se i letos zaměříme na zkvalitňování našich služeb a investujeme do rekonstrukce našich stávajících provozů.

 

Downtown_Executive_One_Bedroom_Apartment

 

Novou tvář dostane tříhvězdičkový Spa & Kur Hotel ve Františkových Lázních, kde proběhne půlroční kompletní oprava exteriérů i interiérů, upgradovat pokoje do standardu Superior a Deluxe budeme také například v libereckém Clarion Grandhotelu Zlatý Lev.”, dodal Jan Kratina.

 

Starlight_room

 

CPI Hotels je vnímána jako nejrychleji se rozvíjející skupina v České republice, kromě původní značky Fortuna Hotels a značek Clarion a Buddha-Bar Hotels & Resorts, spustila v roce 2012 značku vlastních lázeňských hotelů Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních a v roce 2014 zařadila do portfolia kolekci hotelů značky Mamaison Hotels & Residences.

 

(Zdroj: Tisková zpráva – www.clarioncongresshotelprague.com)

 

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také: