Agentura CzechTourism připravila na Slovensku sérii akcí na podporu českých regionů

image_pdfimage_print

Se začátkem sezony posílilo zahraniční zastoupení v Bratislavě propagaci českých regionů. Turistické novinky z celého Česka se prezentovaly nejenom na řadě tiskových konferencí, ale i prostřednictvím nových mediálních partnerství.


( OZNAM REDAKCIE / REDAKCE PORTÁLU SpaCity.eu )
„KÚPEĽNÁ REKLAMA“ PRE CELÉ SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU !!!

Ak máte záujem o cielenú, maximálne efektívnu reklamu v oblasti kúpeľníctva, wellness, zdravia a cestovania, tak potom neváhajte a pre bližšie informácie píšte na e-mail:

info@spacity.eu

„LÁZEŇSKÁ REKLAMA“ PRO CELÉ SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU !!!

Pokud máte zájem o cílenou, maximálně efektivní reklamu v oblasti lázeňství, wellness, zdraví a cestování, tak pak neváhejte a pro bližší informace pište na e-mail:

info@spacity.eu


Atraktivity nové sezony představili slovenské veřejnosti na tiskových konferencích zástupci Královéhradecka, města Brna a východní Moravy. Prezentace regionů, které v dubnu připravilo zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Bratislavě, se zaměřily na nabídku rodinné dovolené, filmového turismu či lázeňství. Vysokou úroveň, profesionalitu a obsahovou pestrost ocenila také velvyslankyně Livia Klausová, která se konferencí osobně zúčastnila.

„Mimořádná účast na tiskových konferencích svědčí o atraktivitě českých a moravských regionů pro slovenské turisty. Stoupající trend návštěvnosti potvrzují jednoznačně i čísla. Dle nejnovějších statistik jsme zaznamenali nárůst o téměř 18%,“ vysvětluje Nora Gill, ředitelka CzechTourism Bratislava.

agentura-czechtourism-na-slovensku

Kromě prezentací pro novináře se zaměřilo zahraniční zastoupení také na medializaci krajů a měst v palubních časopisech slovenských dopravců. Nové strategické partnerství s Regiojet a Slovaklines tak umožňuje cestujícím Slovákům nacházet inspiraci na výlety do České republiky.

„V prvních článcích jsme dali prostor moravským městům jako Olomouc a Luhačovice. Právě lázně nabízejí nový pobyt kombinující relaxaci a poznávání architektury Dušana Jurkoviče, což by mohlo na slovenském trhu zapůsobit. Zároveň jsme ve spolupráci s městem Kutná Hora připravili nejenom článek o 20. výročí zapsání města na seznam UNESCO, ale i soutěž o pobyt s cestovními lístky,“ upřesňuje Gill.

Další aktivity plánuje slovenské zastoupení agentury CzechTourism na významných festivalech. Nejdřív bude mít možnost propagovat Českou republiku v červnu na mezinárodním filmovém festivalu Art Film Fest, v červenci naopak přiblíží cool místa na multižánrovém festivalu Bažant Pohoda.

Mgr. Nora Gill, Ph.D., ředitelka CzechTourism Slovensko

 

(Zdroj: Tisková zpráva / www.czechtourism.cz)

 

Prečítajte si tiež / Přečtěte si také: